top of page

טיול לברזיל בדגש טבע 12 יום

תאריך יציאה: 25 ליוני 2020

הפנטנל נחשב למערכת האקולוגית השניה בגודלה בעולם. מארג של נהרות, דלתות וביצות, סוואנות, יערות טרופיים ושטחי מרעה מסורתיים יוצרים כאן עולם נפלא של בעלי חיים, צמחיה ומסורת עתיקה של רועי בקר. ניתן למצוא כאן עשרות מינים של יונקים כמו קפיברה, אנטילופות, דוב נמלים ואפילו את היגואר. שני מינים של אליגטורים. נחשי אנקונדה וכ 350 מינים של ציפורים כולל ציפורי מים, תוכים, דורסים ועוד. בהתאם, זהו טיול מאורגן לברזיל, המציג את ברזיל למטייל במיטבה.


יום 1: תל אביב - איסטנבול - סאו פאולו

נצא בטיסת טורקיש אייר ליינס לאיסטנבול. נמשיך משם בטיסה ישירה לסאו פאולו. נחיתה בסאו פאולו לקראת ערב. לאחר נחיתה העברה למלון. לינה בסאו פאולו.

ימים 2-5: פנטנל

טיסה מסאו פאולו לקמפו גרנדה שבמדינת מאטו גרוסו. העיר הגדולה היא בסיס למטיילים הרוצים לחקור ולטייל בפנטנל. העברה אל לודג׳ אקולוגי מבודד בפנטנל היושב על נהר הסלוברה. הלודג׳ יהיה בסיס היציאה שלנו לטיולים וצילומים בחלק הדרומי של הפנטנל. ננצל את שעות הבוקר ושעות אחר הצהרים לסיורי שיט בסירות, הליכות, סיורים רכובים על סוסים בחלקים שונים הדלתא, היער והביצות באזור הזה של הפנטנל על מנת לאתר את בעלי החיים האופיניים לפנטנל כמו תוכים צבעוניים, עופות מים, קפיברות, לוטרות ואולי אפילו יגואר. בלילות נצא לאתר אליגטורים מסוג קיימן ואפילו ננסה דיג של דגים מסוג פיראנה.

את שעות הצהרים החמות ננצל למנוחה בלודג׳ ותצפיות וצילומים באזור הלודג׳ שיושב על אי המוקף בזרועות הנהר הגדול. השהיה בלודג׳ היא על בסיס פנסיון מלא.

ימים 6-7: בוניטו

מהפנטנל ניסע לאזור בוניטו אף הוא במדינת מאטו גרוסו. האזור מפורסם בנהרות, אגמים ובריכות מים צלולים שלו, צמחיה שופעת וטבע יחודי לאזור. נקדיש את היומיים הבאים למסלולי הליכה אל מפלים ואגמים, ירידה אל מערות עם מים צלולים, שנורקלינג בבריכות המים הצלולים ובהם מיני דגים מיוחדים למים מתוקים. ערוצי המים של אזור זה נחשבים לבין הצלולים ביותר בעולם. נחפש בעלי חיים מיוחדים לאזור כמו קופים וציפורים. השהות בבוניטו תהיה אף היא בלודג׳ מיוחד על בסיס פנסיון מלא.

ימים 8-9: ריו דה ז׳נירו

העברה לשדה התעופה בקמפו גרנדה וטיסה לעיר המופלאה ריו דה ז׳נירו אליה נגיע לקראת ערב. נצא לבלות ולאכול בעיר הסמבה, כדורגל והחופים המופלאים. למחרת נקדיש את כל היום לסיור בעיר כולל הר הקורקובדו המפורסם ופסל ישו המשקיף על העיר, יער הטיג׳וקה, הפאבלות הצבעוניות של העיר והחופים הלבנים. אחר הצהרים חופשי להנות מהחופים של ריו.

ימים 10-11: החוף האטלנטי ופראטי

נצא מריו דרומה בכביש המוביל לכיוון סאו פאולו. לאורך החוף עיירות מהתקופה הקולוניאלית הפורטוגזית, יער טרופי, איים, נהרות וחופים. נגיע אל העיירה פראטי וממנה נצא בשיט אל מפרץ סאקו דה ממנגואה הנחשב ל״פיורד״ היחיד בברזיל, כך שמומלץ כי היכרות עם ברזיל למטייל תכלול אתר זה. בעזרת הסירה נגיע לשמורות מנגרובים, חופי ים מבודדים, קירות סלע גבוהים ואתרי שחיה נפלאים. לעיתים ניתן לראות כאן דולפינים. את הלילה נעשה במלון בוטיק מיוחד. למחרת נמשיך בביקורים באזור פראטי וניסע דרומה לאורך החוף האטלנטי בנוף של חופים, הרים ויער טרופי עד לסאו פאולו. לינה במלון.

יום 12: סאו פאולו - איסטנבול - תל אביב

לפנות בוקר העברה לשדה התעופה לטיסת טורקיש אייר ליינס מסאו פאולו לאיסטנבול. המשך מאיסטנבול לתל אביב ונחיתה בתל אביב 02:15 של היום הבא.

ברזיל למטייל - תוכים באיזור הפנטנל

מחיר הטיול לברזיל: 4950$

תוספת חדר ליחיד: 1450$

מחיר טיול לברזיל:

טיסות בינלאומיות עם טורקיש אייר ליינס, טיסות פנים בתוך ברזיל

לינה בלודג׳ים בפנטנל ובוניטו, מלון דרגה ראשונה בריו, מלון דרגה ראשונה בפראטי, מלון דרגת תיירות טובה בסאו פאולו

כלכלה: בפנטנל ובוניטו כלכלה מלאה, בשאר הטיול לברזיל ארוחות בוקר בלבד

תחבורה: אוטובוס תיירים נוח לסיורים והעברות, רכבי שטח מתאימים להעברות בתוך הפנטנל

הדרכה: דודו בן צור ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית

טיפים לנותני שירותים

מחיר טיול מאורגן לברזיל אינו כולל:

ביטוחים

ארוחות שאינן כלולות

שתיה בארוחות

בחירת מושבים מועדפים בטיסות

טיפ למדריך הטיול הישראלי

המסלול עשוי להשתנות בהתאם לתנאי מזג אויר ותנאי הדרך. דודו בן צור והמארגנים המקומיים אינם אחראים לכמות בעלי החיים ומגוון בעלי החיים בפנטנל


טיולים נוספים
חיפוש לפי תגיות
bottom of page