דוד בן צור | הטיולים הטובים בעולם

הטיולים הטובים בעולם

דוד בן צור

איסלנד

איסלנד - אי של כ 103 אלף קמ״ר בצפון האטלנטי. בין יבשת אירופה לגרינלנד. האי נושק לחוג הארקטי בקו רוחב 66 מעלות צפון. רוב רובו של האי מורכב מסלע געשי והרי געש רבים פעילים בו. כעשרה אחוז מהאי מכוסים קרחונים היושבים על רכסים געשיים. האי מיושב מסוף המאה התשיעית על ידי ויקינגים. השפה המדוברת היא איסלנדית. נכון להיום חיים באיסלנד כ 330 אלף תושבים.

טיול באיסלנד

אפשר לטייל באיסלנד גם בקיץ וגם בחורף. בטיולי חורף ניתן לראות נופים מושלגים של באי ולחזות בזוהר הצפוני. טיולי הקיץ מאפשרים גם כניסה פנימה אל מרכז האי ואל הרמות הגבוהות כמו לנדמנלוגר ואסקיה. אפשר להקיף את איסלנד לאורך כביש הטבעת הפתוח גם בחורף. מומלץ גם להגיע אל חצי האי סנייפלסנס במערב איסלנד או אל הפיורדים המערביים. אנחנו משלבים גם בטיולי קיץ וגם בטיולי חורף מסלול אופנועי שלג על קרחונים, מסלולי הליכה שונים, רחצה במעיינות מים חמים ועוד

הטיולים שלנו

למה אנחנו מיוחדים?

הרבה מחשבה מקורית ותכנון הושקעו בבניית הטיולים על מנת לספק חוויה מושלמת של טיול לא שגרתי ביעד אותו בחרתם. אנו משתדלים לשלב הליכות רגליות, השתתפות בפסטיבלים אתניים ודתיים או לינה במלונות מעוצבים המשקפים את הסביבה והתרבות בה נבנו. התכוננו לחוויות של פעם בחיים – בעזרת אופנועי שלג נגיע אל ים ברנטס בלפלנד הנורבגית, נצא למסע מזחלות כלבים עם האינואיט של גרינלנד, נשוט במורד נהר הגנגס לצפות בשמש הזורחת מעל ורנסי, נשכים לטיסה בכדור פורח מעל הסרנגטי או נגיע בעזרת רכבי שטח אל קסבות ודיונות בסהרה של מרוקו.


דודו בן צור - נחשב לאחד המדריכים הטובים בעולם לאיסלנד. בעל תעודת מומחה תיירות לאיסלנד ממשרד התיירות האיסלנדי. הוביל טיולים ומשלחות רבות באיסלנד, גרינלנד ולפלנד. כותב ומרצה על איסלנד והחוג הארקטי.

קצת עלינו

 

צור קשר

דוד בן צור           054-4811710  
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

Thanks! Message sent.