יציאה 
נובמבר 2018 יציאה מובטחת החל מ 10 מטיילים!!
טיול עומק בהודו אל נופי המדבר והצבעוניות של רג'סטאן ואל המקדשים והפוג'ות של עמק הגנגס. מהמקדשים הג'איינים של רנקפור אל הרחובות הסואנים של דלהי ובומביי ועד למקדשי קג'ורהו. שיאו של הטיול יהיה השתתפות בטקסי הטבילה המיוחדים במהלך פסטיבל הגמלים של פושקר. בהדרכת דודו בן צור

 

יום 1: ת"א – מומביי (בומביי)
טיסת לילה  למומביי.

יום 2: מומביי – אודייפור
לאחר נחיתה העברה למלון למנוחה והתארגנות. לאחר מכן סיור בעיר הכולל חלקים שונים של כרך ענק זה. נבקר בין היתר במכבסת דובי גאט, שער הודו, בריכת גנגה בנגה ועוד. אחר הצהרים העברה לשדה התעופה לטיסה לאודייפור שברג'סטאן. לינה באודייפור.

יום 3: אודייפור
סיור בעיר העתיקה של אודייפור שנבנתה מבהלך המאה השבע עשרה והמוקפת חומות. נקדיש את היום לאודייפור וסביבותיה. הסיור יכלול גם את הארמון של אודייפור ואת מקדש ג'גדיש – מקדש הינדי מיוחד. אחר הצהרים ביקור בעיירות אקלינגי ונגדה. לינה באודייפור.

יום 4: רנקפור ופושקר
נסיעה לרנקפור – אחת מחמשת הערים הג'אינות הקדושות בהודו. הג'איניזם היא אחת הדתות המעניינות בהודו ששורשיה בהינדואיזם. ביקור במקדש ADINATHA – מקדש ג'איני מיוחד בעיצובו ואבן השיש ממנה הוא בנוי. המשך נסיעה לפושקר המארחת בתקופה זאת את פסטיבל הגמלים המסורתי של רג'סטאן ואת אלפי הצליינים ההינדים הבאים לטבול באגם פושקר הקדוש. ארוחת ערב ולינה בפושקר.

יום 5: פסטיבל הגמלים בפושקר
פושקר עיר רג'סטאנית מדברית המוקפת גבעות ובמרכזה אגם המושך אליו אלפי צליינים וסוחרי גמלים בתקופת פסטיבל הגמלים של פושקר. זהו אחד הירידים הצבעוניים ביותר בהודו הנערך כל שנה. נבקר גם במקדשים הנמצאים סביב האגם כולל ביקור ב"מקדש ברהמה" הנמצא בקצה האגם ומושך אליו מאמינים רבים. נבקר גם בבזארים המציעים חפצי אומנות וחפצי דת הינדיים. ארוחת ערב ולינה בפושקר.

יום 6: פושקר וג'איפור
נבקר בגתות היורדות אל האגם ונחזה בטקסי הבוקר. נמשיך נסיעה לג'איפור (3 שעות נסיעה). לאחר הגעה לעיר ביקור בארמון ובג'נטאר מנטאר מבנה אסטרונומי מעניין שנבנה במהלך המאה השמונה עשרה על ידי ג'אי סינג, מהרג'ה שהיה חובב מדע ואסטרונומיה. לינה בג'איפור.

יום 7: מצודת אמבר
עם בוקר נסיעה אל מבצר אמבר המרוחק מהעיר. עליה אל המבצר על גבי פיל מקושט בסגנון רג'סטאני. ביקור גם ב"ארמון הרוחות" של ג'איפור – מבנה אדמדם ומעניין שהפך לסמלה של ג'איפור. אחר הצהרים נבקר באתרים נוספים באזור ג'איפור. לינה בג'איפור.

יום 8: פטפור סיקרי והטאג' מאהל
נסיעת אל אגרה (נסיעה של כשעתיים). לאחר הגעה לאגרה ביקור בפטפור סיקרי שהיתה בירת האימפריה המוגולית וננטשה. אחר הצהרים ביקור בטאג' מאהל שנבנה על ידי הקיסר שאה ג'אן על גדות נהר היאמונה ומנציח את אהבתו לאישתו מומטז. לינה באגרה.

יום 9: אגרה – קג'ורהו
נסיעה מאגרה ברכבת לג'הנסי. משם נמשיך בנסיעה לאורצ'ה ולארמונות המיוחדים המשקיפים על הנוף מסביב. המשך נסיעה לקג'ורהו. לינה בקג'ורהו.

יום 10: קג'ורהו – ורנאסי
עם בוקר נבקר באגפים השונים של המקדשים האירוטיים המיוחדים של קג'ורהו. נלמד על הסמלים ההינדים והאירוטיים השונים בדמויות המגולפות. בצהרים טיסה לורנאסי. נסיעה אל אגני הטבילה בגנגס שם נערכים טקסי האש לקראת השקיעה מזה אלפי שנה. לינה בורנאסי.

יום 11: ורנאסי – דלהי
לקראת זריחה שיט על הגנגס וצפיה באלפי המאמינים ההינדים המגיעים לטבילת בוקר בנהר הקדוש. מהנהר זוית ראיה על המבנים העתיקים, גתות שריפת המתים והמקדשים של ורנאסי. אחר הצהרים טיסה לדלהי. ארוחת ערב ולינה בדלהי.

יום 12:  דלהי
ביקור בחלקים שונים של דלהי כמו קוטוב מינאר, מסגד ג'מעה, המבצר האדום, סיור ריקשות בבזאר הגדול ועוד.
לינה בדלהי.

ימים 13-14:דלהי – בומביי – תל אביב
בוקר חופשי בדלהי לקניות וסיורים; אחר הצהרים טיסה מדלהי לבומביי והעברה לטיסת לילה לתל אביב.

מחיר הטיול: 3675 דולר לאדם בחדר זוגי
תוספת לחדר ליחיד: 795 דולר

המחיר כולל:
טיסות בינלאומיות ומקומיות כמפורט במסלול; מסי נמל
לינה: במלונות דרגה ראשונה ודרגת תיירות טובה.
כלכלה: ארוחות בוקר וערב מלבד בפושקר – כלכלה מלאה כולל ארוחות ערב צמחוניות בלבד (בגלל הפסטיבל ההינדי בעיר)
תחבורה: אוטובוס תיירים נוח לסיורים ולהעברות.
הדרכה: דודו בן צור ומדריכים מקומיים דוברי אנגלית.
טיפים לנותני שירותים בחו"ל.

המחיר אינו כולל:
ויזה להודו
הוצאות אישיות
מס צילום וידאו ומצלמות באתרים השונים
ביטוחים

הערה חשובה: זמני הטיסות בהודו עלולים להשתנות ללא הודעה מוקדמת. דודו בן צור והסוכן המארגן בהודו אינם אחראים לשנויים בתכנית או ביטולים הנובעים מביטולי טיסות או שנויים בלוח הטיסות.