יציאה בימי רביעי, חמישי, שבת, שני

כולל טיסות ישירות לאיסלנד. מסלול למטייל העצמאי באיסלנד מבוסס על נהיגה עצמית ברכב שכור. המסלול רובו צמוד לכביש הטבעת המקיף את האי ופתוח כל השנה. המסלול לא מחייב רכב שטח. בנוסף תקבלו יעוץ אישי מדודו בן צור לגבי יעדים נבחרים ואיזה ביגוד יש לקחת לאיסלנד. לינה בבתי מלון עם שירותים צמודים, חלקם מלונות בוטיק נהדרים.

יום 1: ת"א – אירופה – קפלויק
טיסה ישירה לאיסלנד; נחיתה בקפלויק בשעות הצהרים. אפשרות לביקור ללגונה הכחולה – אתר רחצה גיאותרמי בתוך שדה לבה ענקי. לינה ברקייויק.

יום 2: תינגויטלר, גייזר, מפלי גולפוס
נסיעה אל תינגוויטלר – הפרלמנט הראשון בעולם שהאיסלנדים בנו בתוך בקע טקטוני גדול; המשך לנהר ההויטה ומפלי גולפוס; ביקור בגייזר המפורסם המתפרץ מידי כמה דקות; לינה באזור סלפוס.

יום 3: סקוגרפוס ודירהולי
נסיעה על כביש מיספר 1 לאורך החוף הדרומי של איסלנד. ביקור במפל הסליינדפוס ואחר כך המשך אל מפל סקוגרפוס המרשים; ביקור בדירהולי – הנקודה הדרומית ביותר באיסלנד וגם צוק המאכלס ציפורי ים רבות. לינה באזור ויק.

יום 4: שמורת סקפטפל ולגונת הקרחונים
המשך מזרחה לאורך שפכי הלבה שמקורם בהתפרצות הר הגעש לאקי; טיול רגלי בשמורת סקפטפל בה ניתן לראות חלקים שונים של קרחון הווטנהיוקל – הקרחון הגדול ביותר באירופה; מומלץ להגיע אל אל סוורטיפוס – המפל השחור. המשך מזרחה אל לגונת הקרחונים יוקלסרלון בה צפים גושי קרח ענקים הניתקים מקרחון הווטנה. לינה באזור הופן.

יום 5: הפיורדים המזרחיים
נסיעה לאורך הפיורדים של מזרח איסלנד. אזור זה מתאפיין בקו חוף צר לצד מצוקים תלולים ונוף שעוצב על ידי קרחון הווטנהיוקל. לצד הדרך עיירות דיג ציוריות ומבודדות. אחר הצהרים הגעה אל איגלסטדיר השוכנת על גדות אגם לוגורין שמימיו מגיעים מקרחון הווטנהיוקל. לינה באיגלסטדיר.

יום 6: אגם מיווטן והלגונה של מיווטן
חציית הרמה הערבתית של האי ונסיעה צפונה לאגם מיווטן; באזור האגם תופעות וולקניות שונות – בריכות בוץ ומים רותחים, שפכי לבה מעלים עשן ועוד. לינה באזור אגם מיווטן.

יום 7: מפלי הדיטפוס וחצי האי טיורנס
נסיעה לעבר מפלי הדטיפוס. הדרך עוברת בנופי הטונדרה של צפון מזרח איסלנד. ביקור במפלי הדטיפוס – אולי מפל המים המרשים ביותר באיסלנד ובאירופה כולה. מידי שניה נופלים במפל אלפי מטרים מעוקבים של מים שמקורם בקרחון הווטניוקל. המשך צפונה לחצי האי טיורנס ולעיירה הוסאוויק ממנה ניתן לצאת לשיט צפייה בלוויתנים במפרץ פקסה. לינה באזור אגם מיווטן.

יום 8: קרבלה, מפלי גודפוס ואקוריירי
נסיעה לקרבלה – אזור בו היו התפרצויות געשיות רבות בשנות השבעים והשמונים ועדיין ניתן לראות בו שפכי לבה שעדיין מעלים קיטור מהאדמה. אחר נסיעה לכיוון העיר אקוריירי. ביקור במפלי הגודפוס המרשימים. לינה באקוריירי.

יום 9: רקייויק – תל אביב

טיסה לרקייויק. סיור בעיר על המוזיאונים שבה וגלריות האומנות. אחר הצהרים נסיעה לשדה התעופה לטיסת ערב ישירה מקפלויק לתל אביב.

 

מחיר טיסה בינלאומית: 520 דולר
המחיר כולל מסי נמל, מטען של עד 20 קילו ומטען יד עד 10 קילו

מחיר טיסת פנים של אייר אייסלנד: 120 יורו לאדם

מחיר לינה: החל מ 2500 יורו לזוג
מבוסס על לינה וארוחת בוקר בבתי מלון מדרגת תיירות טובה כולל שירותים ומקלחת בחדר זוגי.

רכב שכור ל-9  ימים ללא הגבלת קילמוטר + ביטוח CDW
איסוף בשדה התעופה בקפלביק והחזרה בשדה תעופה אקוריירי
מחיר רכב שכור ללא הגבלת קילומטר + ביטוח CDW

החל מ 125 יורו ליום השכרה לרכב מסוג טויוטה יאריס או דומה

ניתן גם לתאם איתנו טיולים קצרים יותר או ארוכים יותר. המחירים הם בהתאם לזמינות חדרים בבתי מלון ורכבים בחברת ההשכרה. זוהי רק דוגמה לרכבים אותם ניתן לשכור באיסלנד והמלאי הקיים הוא כמובן הרבה יותר גדול.

המסלול הוא בגדר המלצה בלבד ואינו מחייב את המטיילים או את המארגנים. הנהיגה היא באחריות הנהג בלבד. הניווט הוא באחריות הנהג בלבד. מדיניות השתתפות עצמית במקרה של נזק לרכב השכור היא בהתאם למדיניות חברת השכרת הרכב. יש לדעת כי במקרה של חציית ערוצי מים או נהיגה על דרכי עפר – במידה ויש נזק לרכב – הנהג נושא במלוא עלות הנזק. המחיר אינו כולל גי פי אס או דלק.

יש להגיע למלונות עד שעה שמונה בערב.

המסלול עשוי להשתנות בהתאם לתנאי מזג אויר ותנאי דרך או נסיבות של כוח עליון